Стартує конкурс “Вчитель-новатор” на премію Microsoft Innovative Educator Expert в Україні

Дата: 21.06.2017 17:05

Повідомляємо, що ТОВ “Microsoft Україна” за підтримки ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” проводить конкурс “Вчитель-новатор” на премію Microsoft Innovative Educator Expert в Україні.

Мета премії – надати вчителям та учням нові можливості творити й  ділитися, навчати й навчатися через дослідження.

Всі вчителі, які матимуть статус Microsoft Innovative Educator Expert, в рамках Global Teacher Prize Ukraine 2018 зможуть поборотися за спеціальну номінацію від Microsoft “Вчитель-новатор” та отримати приз.

Реєстрація відкрита до 15 липня 2017 року.

Правила проведення конкурсу наведені у Листі Державної наукової установи “Інститутмодернізації змісту освіти від 13.06.2017 №21.1/10-1134

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради