Сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин провів чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 28.10.2021 16:43

На порядок денний були винесені 34 проєкти рішень. Стосувалися вони переважно роботи наших комунальних підприємств, бюджету громади, комунального майна, соціального захисту. Як зазвичай, члени виконкому розглянули заяви громадян −  їх цього разу було 8.

Далі – детальніше.

Погоджена Інвестиційна програма Акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки» і Річний план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії/надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Як поінформувала начальниця відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку Юлія Прохоренко, цією програмою передбачаються 2 заходи у травні-вересні наступного року (за рахунок амортизаційних витрат і прибутку підприємства):

1) ремонт шиферної покрівлі котельні (Успенська,4)

2) ремонт ділянки теплової мережі до котельні ЦДЮТ

Затверджена калькуляція виготовлення трун у комунальному підприємстві «Благоустрій»

КП «Благоустрій» розширило сферу діяльності, і тепер виготовлятиме труни. Виконком затвердив калькуляцію їхньої вартості:

• із атласною оббивкою – 975 гривень;
  • із шовковою оббивкою – 855 гривень,
  • без оббивки – 528 гривень

Як повідом керівник КП «Благоустрій» Юрій Прокопенко, надалі підприємство робитиме доставку цих виробів у старостинські округи. У кожному с/о організують місце для їхнього зберігання.

Затверджений перелік лісоматеріалів та лісопродукції «Агролісгоспу» під реалізацію з 1 листопада.

На виконкомі старости цікавились ціною пиломатеріалу для населення. Вони такі:

• шалівка необрізна  – 3120 грн за 1 м3
  • шалівка обрізна – 4200 за 1 м3
  • дошка необрізна –  3240 за 1 м3
  • дошка обрізна –  4560 за 1 м3

Члени виконкому розглянули звіт начальниці фінансового відділу Юлії Солодкої про виконання селищного бюджету за 9 місяців року.

Після розгляду бюджетного питання голова громади вже який раз повторив, що для нас найпершим джерелом покращення фінансової ситуації земля. Через те він анонсував найближчим часом  початок ретельного аналізу землі в нашій громаді (наприклад, тієї, що неоформлена, проте обробляється).

Виконком погодив зміни до кількох чинних Програм.

Зокрема:

Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Вода».

− Суть питання в тому, що працівники КП «Вода» своїми силами поклали в цьому році 500 метрів нового водопроводу, − пояснив Володимир Куніцин.−  Якщо це не героїзм −  то дуже серйозна робота… Ми купили труб на 200 тисяч, а вони все зробили самі – Іван Федорович і два працівники. Якби ми наймали когось чужого – заплатили б не менше, ніж за труби. Вважаю, що вони заслуговують на премію за таку роботу. Хлопці молодці!

До Програми фінансової підтримки готельного господарства (79 312 гривень – кошти Програми DOBRE, за які були придбані меблі).

Директор готелю Валентина Корольова прозвітувала про фінансовий стан готелю й розповіла про роботи в цьому році: зроблені ремонти в «люксі» й «напівлюксі», встановлені вікна, зроблені відкоси, пофарбовані батареї, встановлені 4 кондиціонери, 10 телевізорів. Крім цього поклали лінолеум, встановили пожежну сигналізацію. Планують заміну плитки на сходах.

До Програми фінансової підтримки надання первинної медичної допомоги жителям Коропської селищної ради

Додаються кошти для технічного обслуговування санітарного автомобіля Нехаївської амбулаторії

До Програми по соціальному захисту та підтримки громадян Коропської селищної ради

З обласного бюджету надійшли кошти, надані на виконання повноважень депутата обласної ради І.М.Якуба −  3 060 грн для надання адресної матеріальної допомоги жительці громади. Ці зміни внесли до програми.

Члени виконкому надали дозвіл на влаштовування у відділення терцентру в Нехаївці і звільнення від сплати за обслуговування 66-річного жителя Коропа, який має захворювання і потребує постійного догляду.  Далі розглянули 2 заяви про призначення опікунами.

Крім цього, на засіданні розглянули кілька питань управління майном.

На звернення старости Риботинського старостинського округу закріпили території села Риботин для прибирання за підприємствами, установами й організаціями.

Також виконком погодив програми на 2022-2024 роки:

• Програму забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони
  • Програму фінансової підтримки архівної справи
  • Програму фінансової підтримки засобів масової інформації (радіомовлення)

Завершили роботу розглядом заяв про присвоєння адрес житловим будинкам.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю