Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Ситуація з COVID-19  за тиждень: із 18 до 25 жовтня

Дата: 25.10.2021 15:22

За інформацією, яку надав Коропський центр первинної медико-санітарної допомоги, протягом минулого тижня у громаді зроблений 121 експрес-тест (з них 22 позитивні), і 3 ПЛР-тести (1 позитивний)

За минулий тиждень 8 хворих із нашої громади  госпіталізовані до лікарень Бахмача і Новгород-Сіверського.

Про це повідомили у Коропській підстанції Корюківської станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Госпіталізовані – 5 жінок і 3 чоловіків, з Коропа, Риботина й Будища.  Хворим від 43 до 65 років.

Стан вакцинації на 25  жовтня

4937 – всього вакциновано (37,46% жителів громади, які підлягають вакцинації). Зокрема за попередній тиждень – 711 людей.

• 2562 – однією дозою (19,44%)
  • 2375 – двома дозами (18,02%)

Пункт щеплення знаходиться в Коропі в амбулаторії загальної практики − сімейної медицини (вулиця Чернігівська, 56) Телефонуйте - 2-75-90.

В наявності вакцина AstraZeneca і CoronaVac; Pfizer – тільки для повторної вакцинації.

Бережіть себе, будьте здорові!