Коропська громада в Програмі DOBRE: робоча група вступила в процес стратегічного планування

Дата: 14.06.2021 19:48

У залі засідань селищної ради сьогодні пройшла перша зустріч робочої групи зі стратегічного планування. Для проведення заходу до Коропа вчергове завітали експерти Програми Андрій Кавунець та Радослав Шарлея. На цьому етапі до роботи долучилася ще й асистентка зі стратегічного планування Анастасія Ланова.

У ході зустрічі:

• презентували партисипативну (із залученням громадськості) модель стратегічного планування в Програмі DOBRE ;
  • презентували остаточну версію Діагностики умов розвитку громади;
  • обговорили проведення анкетування мешканців;
  • узгодили подальший план роботи

Попереду – ще 4 зустрічі робочої групи, які пройдуть приблизно з інтервалом у 4 тижні. Результатом роботи має стати напрацювання Стратегії розвитку громади на 8 років − до 2029-го.

Основні цілі створення Стратегії − визначення пріоритетних напрямів роботи, підвищення ефективності місцевих дій та краще використання наявних ресурсів.

Як було зазначено вище, процес формування Стратегії проходитиме у постійній  співпраці з жителями громади.

Просто зараз триває ґрунтовне соціологічне опитування щодо усіх сфер її життєдіяльності. Просимо долучатися!  Наголошуємо на тому, що результати опитування не показуватимуть думку конкретної людини, а будуть представлені в загальному.

Готовий проєкт Стратегії обов’язково пройде через Громадські слухання.

Зустріч робочої групи зі стратегічного планування пройшла у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю