Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування нагадує про подачу звітності по коштах Фонду

Бахмацьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області нагадує, що з 2 жовтня 2017 року триває подача звітності страхувальниками по коштах Фонду за 9 місяців 2017 року.

 Відповідно до п. 4.1 Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду від 18.01.2011 № 4, страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Базовим звітним періодом для них є квартал.

   Тобто, термін подання звітності за 9 місяців 2017 року – до 20 жовтня 2017 року включно.

  У разі неподання, несвоєчасного або недостовірного подання квартальної звітності, на страхувальників буде накладено штраф у розмірі від 136 до 255 гривень.

  Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі відсутності у страхувальника заборгованості на початок звітного кварталу та оборотів у звітному кварталі по субрахунку, на якому ведеться облік коштів Фонду, а також у разі наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів у звітному кварталі.

   Відділення знаходиться в м. Бахмач вул. Соборності,42, ліве крило, 2 поверх, телефони: 2-14-52, 2-16-86.    

  Представництво відділення в Борзнянському районі знаходиться в м. Борзна вул. Незалежності,2,  2 поверх, телефон: 2-17-46.    

   Представництво відділення в Коропському районі знаходиться в смт. Короп вул. Поштова, 6,  2 поверх, телефон: 2-14-27.

 

Начальник Бахмацького відділення  Микола Литвин« повернутися до списку новин