Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Молодь за чисте довкілля!

Любов до Батьківщини повинна починатись з піклування про неї. Якщо людина дбає про чистоту та безпеку двору, вулиці, села та оточуючого природного середовища – вона справді любить свій край.

  Останнім часом за участю учнівської молоді проводиться чимало екологічних акцій. Не залишається осторонь таких заходів і Оболонська школа. Вже стали традиційними такі акції, як «Посади квіти», «Прибери подвір’я», «Новорічний букет замість ялинки», акції по збору відпрацьованих батарейок та пластикових пляшок.

  21 листопада до школи завітали постійні її гості – представники Мезинського НПП з лекцією про рециклінг, або вторинну переробку відходів, в ході якої учні ознайомились із ситуацією, що склалась в Україні щодо забруднення довкілля побутовими відходами, з досвідом європейських країн з переробки сміття.

  Також учні в ігровій формі запропонували свої варіанти виробів з відпрацьованих матеріалів: іграшки з пляшок та шкарпеток, органайзери та квітники з пластикових й металевих бляшанок та інші прикраси.

  Після лекції старшокласники передали зібрані відпрацьовані батарейки представникам Мезинського НПП для подальшої переробки.

 

За інформацією Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.« повернутися до списку новин