Як справи у Публічній бібліотеці Коропської громади?

Дата: 05.08.2020 16:26

Фото без описуЯк уже повідомлялося, на сесії селищної ради в лютому депутати підтримали створення комунального закладу «Публічна бібліотека» Коропської селищної ради. Фактично, громада взяла в своє управління центральну районну бібліотеку. Взяла і розвиває. Невдовзі заклад стане сучасним культурно-мистецьким простором для дорослих і дітей. У липні тут почали ремонт, і вже помітні зміни, які хочеться показати. Сьогодні ми завітали до Публічної бібліотеки, і його директорка Ірина Євтушенко показала нам напрацювання її колективу.

По-перше, це дитячий простір, який облаштовують у колишній читальній залі. Вікна поки що ті самі, але їх скоро замінять за кошти селищної ради.  Трохи далі – ігрова «зоокімната» для наймолодших відвідувачів Публічної бібліотеки.

Дитячий простір зараз:

А так тут було «до»:

Головну ж залу ще ремонтують, не так давно за кошти селищної ради поставили нові металопластикові вікна замість дерев’яних.

Окрім цього перед ґанком бібліотеки поставили парковку для велосипедів, щоб відвідувачам було зручно залишити двоколісні.

Відкриття Публічної бібліотеки планується на жовтень.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради