Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Костюми для наших медиків

Дата: 17.04.2020 13:07

Товариство «Черешеньки» та Кролевецький комбікормовий завод надали допомогу медикам Коропщини – двадцять захисних костюмів, які допоможуть протистояти COVID-19.

Сьогодні представник ТОВ «Черешеньки» Сергій Нескородов передав костюми районному центру первинної медико-санітарної допомоги, який очолює Микола Сємако.

Микола Сергійович і Коропський селищний голова Віктор Журавель від імені жителів громади щиро подякували товариству «Черешеньки», Кролевецькому комбікормовому заводу, особисто Олександру Миколайовичу Андрущенку за таку людяну підтримку у цей складний час.

Костюми, як визначили одразу ж своїм професійним оком медики, − дуже хороші. До речі, в асортименті є і  чоловічі, і жіночі.

Раніше для центру первинної медико-санітарної допомоги Коропська селищна рада передала 30 тисяч гривень За ці кошти замовили тисячу масок, 2 пірометри (безконтактні термометри), 12 респіраторів, 20 захисних окулярів, 10 халатів, 2 пульсоксиметри для вимірювання насичення крові киснем, рівень якого падає при зараженні коронавірусом, а також деззасоби.

Ці необхідні для протидії COVID-19 засоби передадуть на сільські ФАПи і амбулаторії.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради