Увага! Зміни в роботі обласного Департаменту екології та природних ресурсів

Дата: 25.03.2020 10:59

На час карантинних заходів, пов’язаних з епідемією коронавірусу, фахівці Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації тимчасово обмежили прийом фізичних осіб та представників суб’єктів господарювання.

На Урядовому порталі  розміщена інформацію щодо переліку адмінпослуг, які надаватимуться в ЦНАП під час карантину.

Враховуючи те, що адмінпослуги, які надає Департамент, не відносяться до вищевказаного переліку і не є невідкладними, на виконання п.2.3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів ОДА