Підтримайте всесвітню кампанію Година Землі 2019

Дата: 13.03.2019 09:39

У суботу, 30 березня, о 20:30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети.

Година Землі була розпочата 2007 року Всесвітнім фондом природи WWF у Австралії для того, щоб привернути увагу до проблеми зміни клімату. 2008 року ця акція поширилася світом, у ній взяли участь понад 50 мільйонів людей у 25 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

А вже у 2018-му році до неї приєдналися понад 7 000 міст у 188 країнах світу.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компаній та уряду в сфері енергоефективності, збереження довкілля, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату. Крім того, цьогоріч Година землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживацьких звичок на планету.

За інформацією Українського фонду природи –
офіційного представника WWF International

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)