До уваги керівників сільгосппідприємств та організацій

Дата: 10.01.2019 17:51

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів інформує, що Державне підприємство «Чернігівський експортно-технічний центр Держпраці» проводить навчання та перевірку знань з «Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 29.08.2018 №1240 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 21 вересня 2018 року за №1090/32542 у І кварталі поточного року.

На навчання запрошуються юридичні і фізичні особи, які проводять діяльність у сільському господарстві і відповідно до законодавства використовують найману працю та працівники, що працюють у сільськогосподарському виробництві.

Більш детальну інформацію можна отримати в ДП «Чернігівський експортно-технічний центр Держпраці» за адресою: 14026, м. Чернігів,
вул. Красносільського, 89, тел. (0462) 617-997, 617-222.
nmc@chetc.org.ua

Директор Департаменту агропромислового розвитку,
екології та природних ресурсів Ю. Ткалич

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)