Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Про своєчасне подання звітності

  Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності нагадує, що з 1 липня 2017 року розпочинається подача звітності по коштах Фонду за І півріччя 2017 року.

 Так, відповідно до п. 4.1 Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду від 18.01.2011 № 4 (далі – Порядок), страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця. Базовим звітним періодом для них є квартал.

   Тобто, термін подання звітності за І півріччя 2017 року – до 20 липня 2017 року (включно).

  Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається у разі відсутності у страхувальника заборгованості на початок звітного кварталу та оборотів у звітному кварталі по субрахунку, на якому ведеться облік коштів Фонду, а також у разі наявності заборгованості за Фондом на початок року та відсутності оборотів у звітному кварталі.

   Велике прохання до бухгалтерів страхувальників: звіт по коштах Фонду за І півріччя 2017 року надати до Бахмацької дирекції якомога раніше, не чекати закінчення терміну подання звітності, встановленого законодавством.

    Потурбуйтеся про своєчасне подання звітності.

Бахмацька міжрайонна виконавча дирекція Фонду« повернутися до списку новин