Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Осіння виставка

На вулиці стало прохолодно, сонячні дні чергуються з хмарними і дощовими, за вітром летять жовті листочки, осипаються квіти. До нас прийшла осінь…

  Це дуже гарна пора року. Вона одягла природу в жовтий, золотий, коричневий, багряний кольори. Всі ми з нетерпінням  чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами.

  8 вересня можна було побачити унікальне різнобарвне та особливо квітуче фойє Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка, бо саме починаючи з великої перерви у навчальному закладі діяла виставка «Хай сонце і квіти всміхаються дітям».

  Квіткові композиції були представлені від 2-11 класів, де кожна дитина приклала руку до оформлення квітучих дарунків України. Кожна квітка – це окраса нашого життя.  І малесенька незабудка, і витончені троянди, щедро нам дарували свій аромат і скромні різних кольорів айстри та розкішні жоржини, хризантеми.

  Квіти … Вони, мов лебедина пісня літа, вражають своєю красою і зачаровують. Є в цій красі щось незбагненне, що переповнює серце і радістю, і смутком водночас. Здається, що вони пам’ятають усе, як ми вперше прийшли до школи, перше написане слово, першу двійку, перше кохання.

  Не хочеться відривати очей від такої краси, наші серця наповнилися любов’ю від спілкування з квітами.

 

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка« повернутися до списку новин