Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

В рамках акції «За чисте довкілля» на околиці селища попрацювали учні 8-а та 10-б класів Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка

Присвятити годинку свого особистого часу на приведення території школи до ладу зовсім не важко, говорять учні. Тим паче, коли до роботи підходити гуртом. Одні – підмітають, інші висаджують квіти, треті займаються побілкою бордюрів та дерев.

Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, приймає дощі, сніги й тумани.

 У Коропській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. Т.Г.Шевченка в рамках акції «За чисте довкілля »після впорядкування шкільної території з ініціативи директора Головешка І.О. учні 8-А та 10-Б класів     вирішили впорядкувати територію на околиці селища.  

   

                                     

Під керівництвом Хорошок Н.О., Бедрик Н.Л.,  Грицая М.О. взялись швиденько до роботи. Діти старанно прибирали частину лісу та швидко наповнювали мішки сміттям.

Ніяка робота не могла завадити загальним веселощам, сміху, змаганню, адже разом працювати і швидше, і веселіше.

Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І від того як ми будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя.

Людина виділяється своїм розумом та щирим серцем. Тож давайте будемо пам’ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

 

 

                           За інформацією Коропської ЗОШ  І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка

 



« повернутися до списку новин