Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Різдвяна зустріч

Зимові святки тривають. Люди радіють, вітають одне одного з Новим роком, Різдвом Христовим, щедрим вечором, водохрещам… От і у територіальному центрі Коропської селищної ради в повітрі стоїть хвойний аромат, у центрі святкової зали - вбрана у блискучі шати ялинка, що мерехтить різнобарвними вогниками, у всьому відчувається святковий настрій.

Гармонічно доповнюють новорічну атмосферу вірші та пісні, які звучать на репетиціях клубу «Вербиченька» та «Берегиня». Це не звичайні щотижневі репетиції, особливі, врочисті. Вже кілька тижнів поспіль учасниці клубів потай готують вітання працівникам та керівництву територіального центру.

 І врешті настала очікувана мить. Напередодні щедрого вечора, учасниці клубів, які постійно діють при відділенні денного перебування територіального центру Коропської селищної ради, запросили працівників та керівників цього закладу зайняти глядацькі місця в новорічній залі. А самі гарно прибралися, накинули на плечі великі, рясно заквітчані шалі та стали вряд під ялинкою. Лідія Школа, що займається діяльністю клубів, прочитала вступне слово. Вона розповіла про Українські традиції збиратись на Щедрий Вечір у родинному колі, пояснила що метою цієї Різдвяної зустрічі є саме така традиція, оскільки ми всі стали для людей похилого віку однією великою, дружньою, доброю родиною. І тепер пенсіонери підготували для нас привітальну програму.

         Свято розпочато! На обличчях учасників посмішки, лунають щедрівки та колядки, декламуються тематичні вірші, звучать слова подяки на адресу працівників. Чи можна керівнику чекати більшої вдячності від людей за пророблену роботу! Питання риторичне. Хто був присутній на святі той знає: вдячність людська безмежна! І саме в такі моменти кожен працівник розуміє: соціальна сфера потрібна людям, ми проживаємо життя з користю!

 

 

За інформацією територіального центру соціального 
обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради « повернутися до списку новин