Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

«В здоровому тілі – здоровий дух»

   7 квітня в Україні традиційно відзначається Всесвітній День здоров’я.  Діти  особливо полюбляють це свято. Адже кожного року проводяться спортивні естафети, змагання на свіжому повітрі, тому у школярів є додаткова можливість побігати, пострибати, проявити спритність та запалитися азартом змагань.

  Тому не оминуло свято здоров’я та спритності цього року й Оболонську школу. Діти почали готуватися заздалегідь до цього дня, тому вже зранку в п’ятницю стіни коридору школи рясніли стіннівками про здоровий спосіб життя.

 

    Молодші школярі взяли участь у змаганнях, в ході яких грали в рухливі ігри, відгадували загадки про спорт і здоров’я, проводили цікаві фізкультхвилинки. А після уроків для учнів 5 – 9 класів було проведено веселий квест «Подорож стежинками здоров’я». Діти об’єднались у 3 команди, отримали маршрутні листи та завзято побігли вирішувати завдання на «станціях здоров’я».

   А там їх чекали старшокласники в ролі досвідчених провідників, які загадували завдання командам, за вирішення яких вони отримували бали та жетони здоров’я. На учасників чекали «Місто Смаколиків», де їм потрібно було вибрати корисні та шкідливі продукти харчування, «Країна Чистоти», де діти шукали засоби особистої гігієни, «Країна Фізкультурія» зі спортивними естафетами, «Заповідна територія» з корисними та небезпечними рослинами, «Фортеця Порятунку», де команди згадували правила надання першої допомоги в надзвичайних ситуаціях. У фіналі гри команди були нагороджені заохочувальними призами.

     Після квесту відбулись змагання з волейболу між учнями 6 – 7 класів.

За інформацією Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. « повернутися до списку новин