Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Психологія професійно-педагогічної взаємодії та комунікації в освітньому просторі

Відповідно до плану роботи відділу освіти Коропської селищної ради 25 січня 2018 року на базі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка відбувся семінар-практикум для працівників психологічної служби ОТГ з теми  «Психологія професійно-педагогічної взаємодії та комунікації в освітньому просторі». 


На початку адміністрація закладу організувала цікаву екскурсію по школі. Гості відвідали кімнату патріотичного виховання, музей історії школи, українську світлицю, бібліотеку.
 Соціальний педагог Світлана Очкур провела «Веселу перерву», діти грали в пантоміму, малювали. 
 Практичний психолог Анна Журавель підготувала цікаве заняття-тренінг на тему «Професійне вигорання. Ресурси відновлення педагогічного працівника». Колеги радо йшли на контакт, були комунікабельні та активні. З цікавістю сприймали нову інформацію. Слухали притчі. Виконували вправи. Від душі дякували за спілкування. 
 Методист відділу освіти Алла  Маценко підняла питання про підготовку тренерів з навчально-профілактичних програм. Практичний психолог та соціальний педагог Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Станіслава Ковтуна Оксана Лазука поділилась інформацією, отриманою під час семінару-тренінгу в ЧОІППО за програмами попередження насильства над дітьми «Вчимо дитину захищатися» (10-14р.), «Я вмію себе захистити»(14-18р.). 
 Працівники психологічної служби подякували адміністрації школи за належну підготовку та  проведення семінару.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради« повернутися до списку новин