Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Толока біля Гавриліївської церкви

    Настала весна. Все почало оживати. Але з приходом весняного тепла було видно не тільки красу, а й недоліки, які кидалися в очі. Тому учні Риботинського НВК на чолі з вчителем історії Наталією Хотинченко вирішили окультурити одну з історичних пам’яток рідного села, а саме – територію довкола Гавриліївської церкви.

    Але власними силами зробити це було важко. Тому ми звернулися за допомогою до місцевого старостинського округу, щоб допомогли спиляти насадження біля церкви.

  Дану ініціативу підтримав приватний підприємець Людмила Лебідь, магазин якої знаходиться неподалік історичної будови. Людмила Михайлівна звернулася до депутата Коропської селищної ради Володимира Капиці, який допоміг з організацією транспорту для вивозу сміття.

  Після завершення толоки підприємець Людмила Лебідь разом з настоятелем Миколаївського храму місцевим отцем Миколаєм пригостили учасників.

  Приємно, що в даному заході приймали участь школярі 3-11 класів, кількість яких налічувала чотирнадцять чоловік.

   

  Юні помічники вирішили, що зупинятися на досягнутому не будуть. І вже вирішують, яка добра справа по благоустрою рідного мальовничого Риботина буде наступною.

 

За інформацією вчителя 
Риботинського навчально-виховного комплексу 
«загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад» 
Наталії Хотинченко« повернутися до списку новин