A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коропська громада
Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Загальний список депутатів

Вегера Ігор Іванович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Радикальна партя Олега Ляшка»
тел.: 098 833 55 18    e-mail: weger2013@gmail.com

Вегера Юлія Леонідівна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
тел.: 096 946 92 87

Волк Тетяна Борисівна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
тел.: 098 428 20 58    e-mail: volk1966@ukr.net

Гейко Михайло Миколайович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «За майбутнє»
тел.: 067 571 97 31

Євтушенко Ірина Михайлівна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «За майбутнє»
тел.: 097 333 23 68    e-mail: koroplib@ukr.net

Євтушенко Ольга Юріївна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Радикальна партія Олега Ляшка»
тел.: 068 092 85 85    e-mail: olykka85@gmail.com

Колодко Микола Васильович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Най край»
тел.: 097 997 52 13

Куніцина Олена Вікторівна

Обрана в  територіальному виборчому окрузі №1 від  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
тел.: 096 344 99 47   e-mail: olenakunizinakorop@i.ua

Мазуренко Михайло Павлович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
тел.: 096 795 22 80    e-mail: mazurenko_mp@ukr.net

Мальцева Дарина Михайлівна

Обрана в  територіальному виборчому окрузі №2 від  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
тел.: 068 085 77 81    e-mail: maltsevadasha1@ukr.net

Мисник Микола Ілліч

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
тел.: 067 442 09 98    e-mail: zolotoi_parmen@ukr.net

Назаренко Людмила Олександрівна

Обрана в  територіальному виборчому окрузі №4 від  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
тел.: 096 085 39 31    e-mail: lyuda.nazarenko.73@ukr.net

Олексієнко Лідія Дмитрівна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
тел.: 097 969 67 64    e-mail: lalekseenko@ukr.net

Перепадя Василь Олексійович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
тел.: 097 913 10 42    e-mail: perepadya.v@gmail.com

Пилипенко Людмила Валеріївна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - «ЗА ЖИТТЯ»
тел.: 068 827 51 68

Поладін Олег Миколайович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Радикальна партія Олега Ляшка»
тел.: 096 063 24 94    e-mail: o.poladin@ukr.net

Прохоренко Юлія Михайлівна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
тел.: 096 653 84 55    e-mail: yulyaprohorenko@ukr.net

Рожок Наталія Володимирівна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
тел.: 098 750 65 45    e-mail: rogo4e4ka@ukr.net

Романченко Олександр Анастасійович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Най край»
тел.: 096 952 95 88

Саволєй Валентина Павлівна

Обрана в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
тел.: 096 925 19 97    e-mail: valentinasavoley1979@gmail.com

Телелейко Євгеній Дмитрович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - «ЗА ЖИТТЯ»
тел.: 097 937 01 34

Хілько Олександр Володимирович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «За майбутнє»
тел.: 096 410 99 60

Хоменко Олександр Миколайович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
тел.: 096 063 19 26

Шило Андрій Юрійович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
тел.: 097 999 97 74

Яцечко Владислав Іванович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
тел.: 097 696 10 20    e-mail: rabotakorop@ukr.net

Яцечко Юрій Миколайович

Обраний в  єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиним виборчим списком  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «Най край»
тел.: 097 885 51 23    e-mail: yura.yatsechko@ukr.net

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь