55 сесія 22.10.2020 р.

Про внесення змін до рішення 43 сесії 7 скликання Коропської селищної ради від 20 грудня 2019 року №4855 «Про затвердження Програми по наданню пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують гемодіаліз в обласному медичному центрі та проживають на території Коропської селищної ради на 2020 рік»

Про внесення змін до Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів, представництва керівництва та депутатів селищної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення на 2020 рік

Про внесення змін до Програми щодо здійснення управління майном комунальної власності Коропської селищної ради на 2020 рік

Про внесення змін до Програми благоустрою території Коропської селищної ради на 2020 рік в новій редакції

Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.12.2019 року №4865 «Про селищний бюджет Коропської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Пояснювальна записка

Додатки

Про видачу дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах природно-заповідного фонду

Про внесення змін до Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на території Коропської селищної ради на 2018-2020 роки у новій редакції

Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання від 30.11.2017 року №982 «Про утворення адміністративної комісії»

Про зміну засновника та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації»

Про зміну засновника та затвердження в новій редакції статуту комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос»

Про зміну засновника та затвердження в новій редакції статуту комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Про зміну засновника та затвердження в новій редакції статуту комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна районна лікарня»