39 сесія 21.08.2019 р.

Про внесення змін до рішення 30 сесії 7 скликання Коропської селищної ради від 04 грудня 2018 року №2288 «Про затвердження Програми по наданню матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, що загинули, зникли безвісти при виконанні військового обов’язку, які проживають на території  Коропської селищної ради на 2019 рік»

Про виділення асигнувань за рахунок вільного залишку бюджетних коштів селищного бюджету

Про внесення змін до рішення селищної ради від 18.12.2018 року №2405 «Про селищний бюджет на 2019 рік»

Пояснювальна записка

Додатки

Про фінансовий план комунального підприємства «Благоустрій» Коропської селищної ради на 2020 рік

Додаток

Про фінансовий план комунального підприємства «БЛАГОУСТРІЙ СЕРВІС» Коропської селищної ради на 2020 рік

Додаток

Про фінансовий план комунального підприємства «Вода» Коропської селищної ради на 2020 рік

Додаток

Про фінансовий план комунального підприємства «ВОДА СЕРВІС» Коропської селищної ради на 2020 рік

Про затвердження Переліку майна комунальної власності Коропської селищної ради