Дата: від до Скинути

18 березня – другі роковини загибелі захисника України МЕЛЬНИКА АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА 916.10.1984-18.03.2022), нашого земляка із села Поліське

Андрій Мельник народився та виріс у Поліському. Вивчився на помічника машиніста, закінчивши Козятинський технікум. Пізніше переїхав із сім'єю до Ніжина.

08:01 18.03.2024

Вам більше 75 років, Вам важко пересуватися, Ви перебуваєте на стаціонарному лікуванні – а треба терміново отримати адміністративну послугу в ЦНАПі?

Не біда, адже з 1 березня у ЦНАПі Коропської селищної ради працює «Мобільний кейс». Тепер адміністратора можна викликати додому, і послуга буде надана за місцем перебування.

15:43 15.03.2024

Тепловізор - нашим захисникам

Минулого тижня в селищну раду зайшла староста Поліського старостинського округу Надія Солошенко. Вона розповіла, що жителька її села Мельничук Ольга Степанівна вирішила передати на потреби ЗСУ 30 тисяч гривень.

15:21 14.03.2024

Сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця – день, коли ми вшановуємо кожного захисника і захисницю, які добровільно стали на захист України

Нехай Господь береже кожного з вас! Міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові.

14:42 14.03.2024

Добровільна пожежна команда проходить професійну підготовку

Ми вже розповідали, що Коропська громада стала учасницею проєкту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом розвитку добровільних пожежних команд», який реалізує Фонд міжнародної солідарності в Україні.

15:37 13.03.2024

Коропська селищна рада, як правило, не реагує на анонімні дописи

Та бувають винятки. Бувають кричущі питання На вихідних в одній місцевій групі у Фейсбуці поширили  анонімний допис щодо долі нашої лікарні. Є в дописі відверті дурниці, які принижують людську гідність. Та є і біль людей, переживання: що далі?

20:34 11.03.2024

Останнім часом певні групи в соціальній мережі «Фейсбук» створюють та розповсюджують неправдиву інформацію стосовно Коропської селищної ради

Нещодавно в одній із груп було вказано, що Коропський селищний голова за рівнем зарплати потрапив у «Топ-5 зарплат голів громад Чернігівської області».

17:10 11.03.2024