Коропський район, Чернігівська область

Фінал футбол (школярі)

Дата створення: 16:33 10.04.2018

11 квітня, середа, в КСК «Аполлон» відбудуться фінальні ігри молодших школярів з міні-футболу. 13 квітня, п’ятниця, грають фінальні ігри старші школярі. Початок 10-30.

Чемпіонат Коропщини з настільного тенісу

Дата створення: 10:36 10.04.2018

Напередодні Великодня, в суботу, в залі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка  проходив спільний чемпіонат Коропщини по настільному тенісу. Змагання особисто-командні. Склад команди – 3 учасники (чоловіки або жінки). Система розіграшу – змішана (кубкова і кругова). Командний залік – по сумі балів трьох учасників. Участь в змаганнях взяли п'ятнадцять команд (27 чоловіків і 14 жінок).

Світлого Великодня!

Дата створення: 15:34 06.04.2018

Шановні жителі громади! Щиросердно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

Розмалюю писанку

Дата створення: 11:41 06.04.2018

Писанка – це символ весни, сонця, повернення природи до життя. Писанки характерні майже для всіх європейських народів.

Переймали досвід Талалаївки

Дата створення: 10:27 06.04.2018

Із напрацюваннями Талалаївської селищної ради у сфері будівництва та житлово-комунального господарства знайомились селищний голова Віктор Журавель та головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення відділу організаційної роботи Олег Пилипенко під час робочого візиту 5 квітня.

6-е квітня - Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

Дата створення: 10:11 06.04.2018

До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку - де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, так як діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі і в усі часи.

Замінити посвідчення водія чи зареєструвати авто можна у Коропі

Дата створення: 09:28 06.04.2018

Продовжується налагоджена співпраця Коропської селищної ради і мобільного сервісного центру МВС. Вчора, 5 квітня, його фахівці уже вдруге надавали свої послуги громадянам у приміщенні відділу – центр надання адміністративних послуг Коропської селищної ради (за адресою в Коропі: вул. Кибальчича, 12).

Гранти на розвиток самозайнятості та підприємництва для ВПО, учасників АТО та їх сімей, місцевих мешканців

Дата створення: 16:00 05.04.2018

Громадська організація «Асоціація демократичного розвитку» в якості виконавчого партнера розпочинає реалізацію Проекту МОМ "Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» , який здійснюється за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW.

Фіналісти визначилися

Дата створення: 14:59 05.04.2018

Визначились фіналісти спільного чемпіонату Коропщини з міні-футболу серед школярів. Остання група виявилась найсильнішою з усіх чотирьох. У молодшій групі неперевершеною грою дивували школярі з Лукнова, в старшій – виблискували карильчани. З другого місця в обох групах пройшли учні Черешенської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст.

Молодіжна рада – що це?

Дата створення: 10:19 05.04.2018

«Найбільшою небезпекою для свободи є пасивність народу». Гірше лише, коли активність не проявляє молодь – рушійна сила суспільства. Тому якщо ти – молодий та енергійний, то повинен свою активність спрямувати в потрібне русло.