Коропський район, Чернігівська область

Новини

Рішення №1255 вісімнадцятої сесії Коропської селищної ради сьомого скликання від 20 грудня 2017 року

Дата створення: 15:43 21.12.2017

Про внесення змін до рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання від 25.09.2017 року № 798 «Про затвердження переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ьтоб’єднаних територіальних громад».

Головний документ 2018 року прийнято

Дата створення: 21:45 20.12.2017

Сьогодні, 20 грудня, народні обранці громади поспішали до залу засідань селищної ради, щоб взяти участь у роботі вісімнадцятої сесії сьомого скликання, на порядку денного якої основним було затвердження головного фінансового документу 2018 року – селищного бюджету. Пленарне засідання провів селищний голова Віктор Журавель.

Святий Миколай завітав до Оболонської школи

Дата створення: 16:20 20.12.2017

Ось і до нашої шкільної оселі завітав добрий чарівник Миколай зі своїми помічниками-янголами. Усі учні з нетерпінням чекали гостей. Підготували для них подарунки: віршики, пісні. Але не обійшлось і без неприємних сюрпризів, які влаштували Лінь, Ябеда та Чорт. Хто-хто, а ми знаємо, як вони вміють капостити. Та в нашій школі навчаються діти розумні і чемні, виховані і доброзичливі, тому трійці в нас не місце.

Засвітись, ялинко!

Дата створення: 17:40 19.12.2017

Всім відомо, що Днем Святого Миколая починаються радісні, повні чудес новорічні та різдвяні свята. Не став винятком цей день і для дітей Коропщини. Саме сьогодні, 19 грудня, на центральній площі відбулося відкриття головної ялинки селища.

На засіданні виконавчого комітету схвалили проект селищного бюджету на наступний рік

Дата створення: 16:50 18.12.2017

Сьогодні, 18 грудня, під керівництвом  Віктора Журавля відбулося засідання виконавчого комітету, основним питанням якого було схвалення проекту селищного бюджету на 2018 рік.

Кубок Аполлону

Дата створення: 14:59 18.12.2017

На вихідних в Коропі розпочалися ігри Кубку Аполлону з міні-футболу. Організатори змагань – Олег Білан та Олег Сагань.

Обговорювали проект Бюджетного регламенту громади

Дата створення: 14:43 18.12.2017

15 грудня за круглим столом відбулася інформаційна зустріч, в ході якої керівництво громади та району, розпорядники бюджетних коштів, старости, начальники відділів та представники депутатського корпусу селищної ради розглядали проект Бюджетного регламенту Коропської громади, розробленого експертами Центру «Доброчин».

Свято Миколайчика для дітей бійців АТО

Дата створення: 09:30 18.12.2017

15 грудня  відділом сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради,  Коропським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центром дитячої та юнацької творчості  в актовому залі територіального центру Коропської селищної ради було організовано та проведено свято Святого Миколая для дітей бійців АТО.

Короп – чемпіон!

Дата створення: 08:57 18.12.2017

15 грудня пройшли фінальні ігри спільного чемпіонату району та Коропської селищної ради з волейболу серед школярів.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Дата створення: 15:15 14.12.2017

Сьогодні, 14 грудня,  керівництво об’єднаної громади, району, ліквідатори та члени районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та вшанували пам'ять загиблих та померлих чорнобильців хвилиною мовчання.