Коропський район, Чернігівська область

Завітайте на зустріч із місцевою поетесою

Дата створення: 15:11 02.07.2018

У рамках  програми «Таланти Коропщини» 4 липня, в середу, о 15-й годині в Коропському регіональному історико-археологічному музеї  відбудеться творча зустріч  з поетесою, керівником районного творчого клубу  «Первоцвіти Коропщини» і просто чарівною жінкою Світланою Станіславівною Милько.

Фондом зафіксовано 1979 нещасних випадків на виробництві: порядок дій роботодавця

Дата створення: 12:58 02.07.2018

Робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України упродовж п’яти місяців 2018 року зафіксовано 1979 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом. З них 140 – смертельні.

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили на хабарі завідуючу відділом райвійськкомату

Дата створення: 12:54 02.07.2018

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі завідуючу відділу військового обліку військкомату одного з районів Чернігівської області.

Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання із нагоди великого свята усього нашого народу – Дня Конституції України

Дата створення: 17:06 27.06.2018

22 роки тому Верховна Рада ухвалила основний документ нашої країни, який закріпив правові основи Української держави, суверенітет і територіальну цілісність, а також забезпечив права людини і громадянина, визначив зміст державної діяльності.

Любов до рідного краю – у «Співочому парку»

Дата створення: 16:13 27.06.2018

Передсвяткового дня у коропському парку дарували свою творчість на радість юній і дорослій публіці аматори художньої самодіяльності із Городища й Оболоння.

Відбулися урочистості до Дня Конституції

Дата створення: 15:17 27.06.2018

Завтра – 22-га річниця важливої події в становленні української державності. 28 червня 1996 року була прийнята Конституція − основний законодавчий документ, що має найвищу юридичну цінність, значення та вагу. А тому цього дня українці відзначають велике національне свято. Сьогодні в Коропі з цієї нагоди пройшли урочисті збори і яскравий концерт.

Безоплатна правова допомога для людей, які живуть із ВІЛ/СНІД

Дата створення: 09:13 27.06.2018

Громадяни цієї категорія, а також люди, уразливі до зараження ВІЛ і хворі на туберкульоз можуть звертатися до громадської приймальні громадської організації МАRТ (приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини у Чернігові).

Графік роботи коропського кафе «Марія» переглянули, але вирішили залишити без змін

Дата створення: 17:50 26.06.2018

Сьогодні під головуванням заступника селищного голови Василя Кравченка відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради. На нього запросили директора розважального закладу.

Відбулися другі громадські слухання

Дата створення: 15:17 26.06.2018

Нещодавно у Коропській громаді була запроваджена практика громадських слухань. Від того часу, а це трохи менше місяця, таких зібрань пройшло уже два. Останнє відбулося у залі засідань селищної ради вчора.

У музеї подорожували сторінками української Конституції

Дата створення: 13:07 26.06.2018

Напередодні національного свята Дня Конституції в Коропському регіональному історико-археологічному музеї організували та провели для місцевих жителів годину історії.