Коропський район, Чернігівська область

Патронатні вихователі – унікальна для України професія

Дата створення: 12:29 13.04.2018

«Патронатні вихователі – унікальна для України професія» - саме під такою назвою пройшов напередодні інформаційний захід на базі районного центру  зайнятості з безробітними, що стоять на обліку. В ході заходу присутні мали можливість познайомитись з такою формою сімейного виховання дітей, вимогами до патронатних батьків та іншими нюансами такої непростої, але вкрай необхідної професії.

У День космонавтики слухали Гагаріна і запускали ракети

Дата створення: 08:53 13.04.2018

Пам’ятним у світовій історії є день 12 квітня 1961 року. Саме тоді відбувся перший успішний політ людини у космос. Заходи з нагоди свята традиційно відбулися вчора в Коропі.

Ставки податків та зборів на майбутній рік – якими вони будуть?

Дата створення: 17:41 12.04.2018

Сьогодні, 12 квітня, селищний голова Віктор Журавель взяв участь у засіданні робочої групи з питань легалізації виплат заробітних плат, зайнятості населення та детінізації доходів при виконавчому комітеті Коропської селищної ради. Серед питань, що розглядалися – аналіз власних надходжень селищного бюджету за І квартал поточного року, розгляд проекту рішення «Про встановлення та затвердження місцевих податків і зборів на території Коропської ОТГ на 2019 рік».

«Христос Воскрес! Воістину Воскрес!»

Дата створення: 16:31 12.04.2018

З усіх усюд лунають веселі святкові привітання. Люди радіють та славлять світле Христове Воскресіння. Працівники територіального центру Коропської селищної ради також не пропустили чергової нагоди привітати своїх підопічних з Великоднім святом.  І хто ж зможе зробити це краще за священика. З благословення отця Миколая до територіального центру завітав отець Нектарій.

Про завершення опалювального періоду 2017-2018 років

Дата створення: 12:42 12.04.2018

З метою своєчасного закінчення опалювального періоду 2017-2018 років, відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234,

Короп – чемпіони!

Дата створення: 09:48 12.04.2018

Вчора, 11 квітня, в КСК «Аполлон» пройшли фінальні ігри молодших школярів з міні-футболу.

Увага! Оголошення!

Дата створення: 17:30 11.04.2018

З 16 квітня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради проводитиметься виставка – реалізація одягу, що був у використанні.

На підсумковій нараді відзначили роботу кращих будинків культури

Дата створення: 16:22 11.04.2018

Сьогодні, 11 квітня, працівники відділу культури і туризму селищної ради, директори  сільських БК та працівники музеїв зібралися разом на робочу нараду. Відділ культури і туризму при селищній раді був створений торік у березні. Тож настав час підбити підсумки його річної діяльності.

Про ухилення від виконання батьківських обов’язків розглядали на комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 15:26 11.04.2018

11 квітня  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Коропської селищної ради, на порядку денному якого  розглянули  питання про  ухилення від виконання батьківських обов’язків батьків по відношенню до  малолітніх дітей  на території  Нехаївського та Шабалинівського старостинських округів.

Повістки вручать урочисто

Дата створення: 09:48 11.04.2018

Юнакам Коропщини, призваним на строкову військову службу, вручать повістки на сцені районного будинку культури. Захід відбудеться найближчої п’ятниці, 13 квітня, о 16-00.