Співчуваємо

Коропська селищна рада, виконавчий комітет Коропської селищної ради сумують з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті Карацюби Світлани Іванівни

10:29 09.04.2024

5 квітня – другі роковини того дня, коли від ран, отриманих у бою з російськими окупантами, загинув наш земляк ЛОПАТКО ЯРОСЛАВ ВІКТОРОВИЧ (07.02.1995-05.04.2022)

Ярослав Лопатко народився в Коропі, закінчив 9 класів Коропської загальноосвітньої школи. Був дуже відповідальним, завжди старався прийти близьким і друзям на допомогу, був добрим, світлим і щирим, «душею» компанії.

08:05 05.04.2024

Кожен повинен зробити для себе висновки та провести роботу  відповідно до напряму діяльності

Такий підсумок наради, яку за результатами опитування молоді Коропщини провів голова громади Володимир Куніцин спільно з освітянами, представниками соцслужб та поліції.

17:07 01.04.2024

Робоча група завершила роботу над Програмою вдосконалення послуги водопостачання та водовідведення

Сьогодні за участі консультанта Програми DOBRE Володимира Мережка та голови громади Володимира Куніцина відбулась заключна зустріч профільної робочої групи, що займається розробкою документа.

14:14 28.03.2024

В Оболонні попрощалися з воїном-захисником Романом Холопцовим, який загинув за Україну

Війна приносить тільки біль і страждання. Смерть і руйнування сіє російський загарбник – справжнє пекло на землі… На жаль, є захисники, котрим не судилось з нього повернутися додому, до рідних.

17:01 26.03.2024