Коропський район, Чернігівська область

Завтра у музеї буде День рибалки

Дата створення: 12:26 05.07.2018

6 липня  об 11 годині в Коропському регіональному історико-археологічному музеї  відбудеться  історичний екскурс про рибальство на Коропщині з легендами та цікавими  фактами, фотовиставкою місцевих рибалок. А також − пригощання смачнючою юшкою!

З 1 липня первинна ланка медицини Коропщини залишилася на державній субвенції

Дата створення: 11:44 05.07.2018

На державне фінансування за підписаними з пацієнтами договорами   вони не перейшли. А тому  3 липня члени виконавчого комітету зібралися на засідання, аби внести зміни до селищного бюджету, аби мати змогу передати кошти державної медичної субвенції в бюджет району.

ПРИЙОМНА СІМ'Я, ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ

Дата створення: 17:39 04.07.2018

Прийомна сім'я −  це одна із форм влаштування дітей, в якій прийомні батьки беруть на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні діти живуть у такій сім'ї до досягнення повноліття або до 23 років, якщо вони навчаються у ВУЗі.

Засяяв парк талантами із Будища

Дата створення: 17:13 04.07.2018

Як і щосереди, сьогодні чимало коропчан і гостей селища завітали у парк імені Кибальчича, аби стати частиною проекту «Співочий парк». А радість, чарівні пісні та гумор дарували гостям аматори Будищенського будинку культури – колектив «Барвінок».

Депутати зробили податкову знижку для підприємців-платників другої групи

Дата створення: 12:54 04.07.2018

Від попереднього пленарного засідання пройшло всього два тижні – і у понеділок, 2 липня, депутатів знову зібрала разом необхідність ухвалення невідкладних рішень.

Активну молодь запрошують на зліт туристів

Дата створення: 15:16 03.07.2018

У першій  декаді серпня відбудеться відкритий «Зліт туристів Коропщини» для активної молоді. Попереднє місце розташування табору в селі Бужанка.

Дата створення: 09:43 03.07.2018

Наступного четверга до Коропа завітають фахівці сервісного центру МВС.

До уваги підприємців, які бажають взяти участь у Миколаївському ярмарку!

Дата створення: 18:10 02.07.2018

Із 10 липня Коропська селищна рада прийматиме заявки на встановлення торгових місць під час проведення Миколаївського ярмарку, який відбудеться 28 липня.

Відкритий майстер-клас із гопака дали в Коропі

Дата створення: 17:15 02.07.2018

Минулої суботи на танцювальному майданчику в парку імені Миколи Кибальчича уже вдруге провели для усіх охочих «дискотеку 60-х, 70-х, 80-х» під назвою «Літні зустрічі». А оскільки незадовго до цього відзначався День Конституції, то й свято присвятили всьому українському – і пісням, і танцям.