Коропський район, Чернігівська область

Чемпіонат з силового триборства

Дата створення: 09:34 17.04.2018

В неділю, 15 квітня, в Сумах пройшов відкритий чемпіонат з силового триборства. Підопічні Сергія Ткаченка показали дуже гарні результати. Всього на змаганнях було п’ятеро представників Коропщини і всі вони повернулись додому з нагородами.

Євген Баженков: Фонд соцстрахування збільшив розмір виплат потерпілим на виробництві на 40,6%

Дата створення: 14:20 16.04.2018

Три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їхніх сімей, що здійснив Фонд соціального страхування України цього року, мають на меті відновити соціальну справедливість у розмірах щомісячних страхових виплат для осіб, які отримали інвалідність у різні роки, та підвищити соціальну захищеність загалом. На такі цілі Фонд спрямував 2,1 млрд гривень, наголошує директор виконавчої дирекції ФССУ Євген Баженков.

Володимир Саєнко: потерпілі на виробництві мають право на безоплатне лікування – його оплачує Фонд соцстраху

Дата створення: 14:13 16.04.2018

Фонд соціального страхування України 100-відсотково фінансує послуги з медичної допомоги для кожного потерпілого на виробництві, зокрема здійснення оперативних втручань, проведення діагностики, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Про це повідомив голова правління Фонду соцстрахування Володимир Саєнко.

Насіння різних культур пропонували в терцентрі за зниженими цінами

Дата створення: 14:00 16.04.2018

Уже стало традицією запрошувати в територіальний центр соціального обслуговування працівників «Агроконтракту», які реалізовують насіння овочевих культур, квіткових та пряних кормових і газонних трав української та зарубіжної селекції.

Щотижнева нарада у керманича громади

Дата створення: 11:17 16.04.2018

Сьогодні, 16 квітня, селищний голова Віктор Журавель провів щотижневу робочу нараду за участю заступників, начальників відділів, директорів комунальних підприємств, в ході якої обговорили напрацювання за минулий тиждень та розглянули нинішнє соціально-економічне становище в об’єднаній територіальній громаді.

Патріотичні українські фільми показали в Коропі

Дата створення: 10:26 16.04.2018

«Кіборги», «Червоний», «Нескорені духом», «Іван Сила» − ці відомі кінострічки коропчани мали нагоду переглянути на великому екрані минулої п’ятниці та суботи.

Турнір пам'яті Петра Чмира

Дата створення: 10:07 16.04.2018

В суботу пройшов ювілейний двадцятий турнів ветеранів з міні-футболу пам`яті Петра Чмира. Позмагатися за нагороди приїхали команди з Рождественського, Риботина, Коропа та Понорниці. Перед початком змагань учасники поклали квіти на могили ветеранам спорту, які пішли з життя, та пом’янули їх хвилиною мовчання. Після цього розпочалися ігри.

Короп - непереможні!

Дата створення: 11:28 15.04.2018

У п’ятницю, 13 квітня, в КСК «Аполлон» пройшли фінальні ігри старших школярів з міні-футболу. Короп був непереможний, якщо в фіналі молодших зоставалася якась інтрига, то в старших з перших хвилин стало все зрозуміло. Дуже цікава боротьба була в матчі півфіналу Карильське – Короп. Ця гра достойна фіналу, та карильчани не змогли пройти непереможних хлопців Олександра  Мисника. Верба – школа, в якої немає спортивного залу, зайняла друге місце, пройшовши сильних суперників Понорницю, Карильське, Черешеньки…

Кінофестиваль – вперше у Коропі!

Дата створення: 18:26 13.04.2018

У районному будинку культури на великому екрані розпочався показ найкращих українських фільмів

Старостам розповіли про патронатне виховання і закликали реагувати на найменші проблеми у сім’ях із дітьми

Дата створення: 18:23 13.04.2018

Семінар із, на жаль, актуальної теми насильства в сім’ї та захисту прав дітей відбувся сьогодні в Коропі. Такий захід для старост сіл об’єднаної громади провела служба у справах дітей селищної ради спільно з відділом сім'ї, дітей, молоді та спорту.