Коропський район, Чернігівська область

Турнір з настільного тенісу серед ветеранів

Дата створення: 10:39 15.01.2018

13.01.2018 р. в с.Лукнів пройшов турнір з настільного тенісу серед ветеранів. Турнір організував староста Лукнівського старостату Володимир Сивець, який багато років бере активну участь у спортивному житті села. Спонсорську допомогу на преміювання призерів змагань надав директор ПСП «Лукново» М.М. Гейко.

Зустріч старих друзів

Дата створення: 10:35 15.01.2018

Вже традиційно об’єднало в дружньому колі дітей Коропщини святкування Різдвяної ялинки «Зустріч старих друзів» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Організаторами заходу були  відділ у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради та служба у справах дітей райдержадміністрації.

У фіналі Короп та Покошичі

Дата створення: 09:19 15.01.2018

Визначились ще дві команда фіналістів спільного чемпіонату громади та району з волейболу серед чоловіків, ними стали Короп «Фаворит» та Покошичі. Ігри проходили в КСК «Аполлон». Турнір розпочався з хвилини мовчання в пам'ять загиблого Сергія Харавдіна.

Різдвяна зустріч

Дата створення: 12:36 12.01.2018

Зимові святки тривають. Люди радіють, вітають одне одного з Новим роком, Різдвом Христовим, щедрим вечором, водохрещам… От і у територіальному центрі Коропської селищної ради в повітрі стоїть хвойний аромат, у центрі святкової зали - вбрана у блискучі шати ялинка, що мерехтить різнобарвними вогниками, у всьому відчувається святковий настрій.

Щедрували вихованці дитячого садочка «Дзвіночок»

Дата створення: 11:41 12.01.2018

Щедрий вечір (Маланка,  Василів вечір) — вечір 13 січня. Святкування його походить від стародавнього звичаю. За християнським календарем — це також день преподобної Меланії. Меланка приходить на щедрий вечір разом із Василем аби  сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини, які в народі так і називають — гостини Меланки.

Громада, де чути голос молоді

Дата створення: 08:32 12.01.2018

Участь у житті громади – це в першу чергу активна громадянська позиція, що передбачає наявність прав, засобів, простору та можливостей для участі в процесі прийняття рішень, що впливають на життя громади.

Співбесіди зі старостами на фінішній прямій

Дата створення: 15:26 11.01.2018

На завершальному етапі процес співбесід зі старостами Коропської громади. Сьогодні, 11 січня, за проведену роботу у минулому році та стосовно планів на 2018 рік звітували старости Билського, Атюшівського, Будищенського та Оболонського старостинських округів.

Пожежникам Коропської ОТГ вручили новий спецодяг та інвентар

Дата створення: 15:01 11.01.2018

Програма забезпечення  діяльності   пожежної  охорони  на території  Коропської  селищної  ради (об'єднаної територіальної громади)    визначає  основні  напрями діяльності  місцевої пожежної  охорони,  забезпечення  її  діяльності, підтримки розвитку  та  зміцнення матеріально-технічної  бази.

Головна Ялинка області для дітей Коропщини

Дата створення: 15:00 11.01.2018

"У пошуках героя", під такою назвою  була організована святкова новорічна вистава для дітвори, яка  потребує особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників АТО, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей тощо) з усіх куточків Чернігівської області.

Фонд соціального страхування роз'яснює

Дата створення: 12:07 11.01.2018

Діє новий порядок направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України.