Коропський район, Чернігівська область

Увага! Оголошення!

Дата створення: 11:14 19.04.2018

У квітні цього року проводиться щорічна акція з благоустрою «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів.

Підвищуємо виплати потерпілим на виробництві

Дата створення: 10:17 19.04.2018

1 березня проведено другий етап підвищення щомісячних страхових виплат: їх збільшено на 20 відсотків

Володимир Саєнко: Фонд соцстрахування збільшив охоплення українців реабілітацією на 17%

Дата створення: 09:32 19.04.2018

З початку року Фонд соціального страхування України за реформованим  механізмом забезпечив реабілітаційним лікуванням у санаторно-курортних закладах уже 6 850 застрахованих осіб, повідомив голова правління ФССУ Володимир Саєнко.

Роль Молодіжної ради в розвитку Коропської ОТГ

Дата створення: 08:52 19.04.2018

25 квітня  об 11-00 в районному будинку культури відбудеться інформаційний захід «Роль Молодіжної ради в розвитку Коропської ОТГ». Він є одним із етапів проекту «Громада, де чути голос молоді» за сприяння громадської організації «МАRT», що активно займається захистом прав людини та навчає молодь основним принципам створення дієвих молодіжних рад.

Сторіччя Товариства Червоного Хреста: флешмоб, майстер-клас із надання медичної допомоги і лотерея для дітей

Дата створення: 16:55 18.04.2018

День 18 квітня вважається датою початку діяльності в Україні організації, яка вже 100 років працює на принципах милосердя і гуманізму задля підтримки й допомоги нужденним. Ювілей Товариства відсвяткували сьогодні на подвір’ї Коропської школи. На захід завітали учні коропської школи, представники установ та організацій і громадськість.

Одинадцятикласники побували в суді у День відкритих дверей

Дата створення: 10:24 18.04.2018

Минулої п’ятниці районний суд вперше прийняв із екскурсією школярів. Цей захід відбувся за ініціативи суду.

Дводенний фестиваль Chernihiv Fest на головній площі Чернігова

Дата створення: 12:09 17.04.2018

У Чернігові з 20 по 22 квітня на Красній площі відбудеться фестиваль Chernihiv Fest.  21 квітня о 12:00 – грандіозне відкриття разом з відомими історичними постатями Чернігова різних епох!  Стань свідком історичних подій доби Київської Русі XI-XII століття! (Спасо-Преображенський собор).  Видовищна реконструкція історії зародження славетного Чернігова.  (Красна площа).

Інформація про надання гранту для студентів Чернігівської області на сплату навчання

Дата створення: 11:30 17.04.2018

До уваги студентів Коропської громади Чернігівської області  вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання.

Сьогодні – День пожежної охорони

Дата створення: 10:17 17.04.2018

Професійне свято вогнеборців, що відзначається щорічно 17 квітня, було встановлене 2013 року, враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж.

Потерпілих на виробництві забезпечують ліками безоплатно

Дата створення: 10:09 17.04.2018

Фонд соціального страхування України реалізував програму фінансування лікарських засобів і виробів медичного призначення, що необхідні потерпілим на виробництві, в обсязі 100% потреби. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков.