Коропський район, Чернігівська область

Соціальна акція «Подаруй казку дитині, яка хворіє»

Дата створення: 15:02 10.07.2018

Щоб подарувати краплинку щастя дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні  в дитячому відділенні КЗ «Коропська ЦРЛ»  відділ сім’ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради, Коропський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує всіх долучитись до соціальної акції «Подаруй казку дитині, яка хворіє».

Підсумкова конференція «Участь молоді – запорука розвитку громади»

Дата створення: 14:56 10.07.2018

З вересня 2017 року громадська організація «МАРТ» розпочала реалізацію проекту «Громада, де чути голос молоді», який був впроваджений щоб допомогти молодим людям Чернігівщини стати частиною процесу прийняття рішень на місцевому рівні і впроваджувати молодіжну політику в своїй громаді.

Легалізація заробітної плати найманих працівників

Дата створення: 14:50 10.07.2018

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «в конвертах» та легалізація робочих місць.

Пенсійний фонд України інформує

Дата створення: 14:43 10.07.2018

З 1 липня 2018 року передбачено підвищення показників прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік». У зв`язку з цим переглядається розмір пенсій, який залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

У кожному селі – із «родзинкою»

Дата створення: 12:26 10.07.2018

У переддень і на свято Івана Купала Карильське, Риботин і Билка гучно відзначили Дні села.

Підготовка до ярмаркування набирає обертів

Дата створення: 13:02 09.07.2018

До Миколаївського ярмарку, що відбудеться в Коропі 28 липня, залишилося не так багато часу, тому чимало питань сьогоднішньої щотижневої робочої наради у селищного голови стосувалися підготовки до цього дійства.

Яскраві фантазії Купальських див

Дата створення: 10:32 09.07.2018

Унікальна традиція святкування Івана Купала живе на Коропщині – із піску, квітів, солі, інших підручних речей з року в рік  «народжуються» справжні рукотворні шедеври.

Із рибальськими байками, цікавими розповідями та смачною ухою відзначили свято рибалок у Коропі

Дата створення: 17:22 06.07.2018

Сьогоднішній тематичний захід, який вперше підготували та цікаво провели працівники  регіонального історико-археологічного музею,  припав до душі його дорослим і юним гостям.

Свято гумору, поезії і авторської пісні

Дата створення: 16:39 05.07.2018

Вчора у регіонального історико-археологічному музеї відбулася зустріч із талановитою поетесою і гумористом, головою районного творчого клубу «Первоцвіти Коропщини» Світланою Милько із Нехаївки. Так стартував цикл започаткований музеєм заходів під назвою «Таланти Коропщини».

День кооперації та День бухгалтера у терцентрі

Дата створення: 16:14 05.07.2018

Сьогодні у  відділенні денного перебування територіального центру  Коропської селищної ради був організований та проведений  святковий вогник  для пенсіонерів, які працювали  бухгалтерами та у сфері кооперації. Всього присутніх було аж 49 ветеранів згаданих професій.