Пленарне засідання двох скликань

Дата: 25.09.2017 14:38

25 вересня відбулася чотирнадцята сесія Коропської селищної ради восьмого скликання, яку провів її очільник Віктор Журавель.

У роботі засідання взяли участь заступники голови селищної ради Василь Кравченко та Олег Мельоха, члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату Коропської селищної ради, представники засобів масової інформації.

Розпочали роботу з приємного. Віктор Іванович привітав депутатів селищної ради Сергія Мурашка, Віктора Вараву та старосту Нехаївського старостинського округу Сергія Саводченка з днем народження, який самоврядовці святкували у міжсесійний період.

Після обрання секретаря пленарного засідання, затвердивши порядок денний та регламент, обранці громади приступили до розгляду проектів рішень.

Начальник відділу організаційної роботи Наталія Ющик проінформувала присутніх у потребі прийняття рішення стосовно приведення у відповідність до чинного законодавства обчислення скликань Коропської селищної ради. Тобто рішення Коропської селищної ради, прийняті з 30 грудня 2016 року, нумеровані як рішення восьмого скликання, відтепер вважаються рішеннями сьомого скликання. Отже, надалі депутатський корпус продовжив роботу чотирнадцятої сесії Коропської селищної ради сьомого скликання.

Одноголосно депутати затвердили перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури громади, оскільки даний перелік погоджено Комісією, утвореною при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, про що повідомив заступник селищного голови Олег Мельоха.

Начальник фінансового управління селищної ради Наталія Басанець проінформувала присутніх щодо питань бюджетної сфери.

Без заперечень депутати підтримали рішення щодо утворення Комунального підприємства «БЛАГОУСТРІЙ СЕРВІС» Коропської селищної ради та погодили кандидатуру на посаду директора Володимира Мурашка.

Активно обговорювали питання щодо затвердження кандидатур членів до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу. Врахувавши рекомендацію постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, законності, депутатської діяльності та етики, депутати вирішили обрати до складу Госпітальної ради селищного голову Віктора Журавля та депутата селищної ради Петра Демиденка. «Будемо відстоювати всі інтереси, щоб наша лікарня надавала цілодобовий спектр послуг» - наголосив Віктор Іванович.

По блоку земельних питань, детально розглянутих на засіданні постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва та сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, доповідав головний спеціаліст земельного відділу селищної ради Юрій Євтушенко.

Загалом чотирнадцята сесія селищної ради пройшла жваво, злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на розгляд порядку денного, були прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради