Коропський район, Чернігівська область

«Світ від чуми врятували, нас захистили собою»

28 жовтня відзначається чергова річниця знакової для України події — визволення нашої землі від фашистських загарбників.

Час йде, все змінюється — як взаємини між країнами-сусідами, які колись воювали пліч -о- пліч проти німецьких загарбників, так і історичні наголоси, які залежать від політичного сьогодення. Тим важливіше стає націонал-патріотичне виховання молоді, формування у неї обізнаності та пошани до власної історії.

Продовжуючи заглиблення в сторінки нашої історії та відзначаючи День визволення Коропщини, День партизанської слави та визволення України  до учнів 10-Б класу Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка завітав науковий співробітник музею ім. М. Кибальчича Григорій Касьяненко.

Він провів урок-пам'ять визволителям Чернігівщини «Світ від чуми врятували, нас захистили собою».

Друга світова війна найжорстокіша подія в історії людства, яка випала на долю і нашого народу, що ціною  власного життя здобув мирне майбутнє для наступних поколінь, а отже і для нас.

Слухаючи розповідь Григорія Володимировича, діти відчули всі тяготи життя нашого краю в роки окупації, захоплювалися бойовими подвигами наших земляків в роки війни. І наостанок всі були одностайні у тому, що у світі повинні панувати любов, добро і милосердя.

За інформацією Коропського регіонального історико-археологічного музею