Коропський район, Чернігівська область

Настільний теніс (Школярі)

Сьогодні в спортивному залі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли групові ігри Першості Коропщини з настільного тенісу серед школярів, група «А». Змагалися школярі з Атюші, Деснянського, Карильського, Шабалинова, Риботина, Понорниці, Покошичів та Радичева.

Головний суддя Сергій Іллющенко зробив дуже багато для того, щоб все виглядало не гірше ніж на обласних турнірах. Цікавіше спостерігати коли видно рахунок гри - чотири нові лічильники, які були придбані за рахунок відділу освіти Коропської селищної ради, допомогли зробити цей вид спорту видовищнішим, ніж це було в минулі роки.

Спортивний зал був заповнений як тенісистами, так і вболівальниками. Близько тридцяти спортсменів приїхало позмагатись за вихід у фінал - та  виходять тільки по 4 юнаки та 4 дівчини з кожної групи.

Результат групового дня:

Дівчата (2004 і старші)

Коробейник (Радичів) 1

Салуян (Деснянське) 2

Кисіль (Атюша) 3

Шаповал (Шабалинів) 4

Дівчата (2005 і молодші)

Булатова (Риботин) 1

Дергун (Риботин) 2

Юнаки (2004 і старші)

Пономарчук (Карильське) 1

Суббот (Карильське) 2

Єременко (Карильське) 3

Корзюк (Атюша) 4

Юнаки (2005 і молодші)

Передрій (Атюша) 1

Ветоха (Деснянське) 2

Горбач (Шабалинів) 3

Мерин (Радичів) 4

Дуже багато емоцій сьогодні можна було побачити: радість перемоги, смуток поразки, навіть сльози розчарування.

Група «Б» грає 16.03.2018 р.

За інформацією відділу сім’ї, дітей,
молоді та спорту Коропської селищної ради