Коропський район, Чернігівська область

Засвітись, ялинко!

Всім відомо, що Днем Святого Миколая починаються радісні, повні чудес новорічні та різдвяні свята. Не став винятком цей день і для дітей Коропщини. Саме сьогодні, 19 грудня, на центральній площі відбулося відкриття головної ялинки селища.

Незважаючи на погодні умови, юрба дітлахів та дорослих зібралися біля зеленої красуні в чеканні святкової феєрії.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник селищного голови Василь Кравченко, який привітав усіх з Днем Святого Миколая, наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

«Цей день - особливий для кожної дитини. Адже кожне дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая здійснення заповітної мрії», - наголосив Василь Андрійович.

Завітав на святковий вечір до дітлахів і Святий Миколай, щедро роздаючи подарунки з торбинки.

Чудову ігрову програму для малечі провели працівники районного центру дитячої та юнацької творчості разом з клоуном Кльопою.

І ось нарешті - найголовніше! Ялинка засвітилася!

Одразу всі дружньо стали у хоровод навколо пишної зеленої красуні.

Яскраві враження та задоволення від побаченого надовго закарбуються у пам’яті учасників святкового дійства.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради