Коропський район, Чернігівська область

Про призупинення освітнього процесу в Коропській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка, Карильській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рождественській ЗОШ І-ІІІ ступенів на період кризової ситуації

У зв’язку з прийняттям рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України про настання кризової ситуації (рівень надзвичайної ситуації), що склалась в енергетичній галузі,

згідно з протоколом Кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, затвердженого 01.03.2018 року, протоколу №2 від 02.03.2018 року засідання Чернігівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації, розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 02.03.2018 року №110 «Про виконання Національного плану дій», відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призупинити освітній процес  на період кризової ситуації з 03 березня по 07 березня 2018 року включно у Коропській  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Т.Г.Шевченка, Карильській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Рождественській ЗОШ І-ІІІ ступенів:

1.1. Відділу освіти селищної ради (Курбанов О.М.) створити спеціальні комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та забезпечити цілодобове чергування посадових осіб  на весь термін кризової ситуації.

2. Директорам закладів загальної середньої освіти забезпечити у  закладах освіти температурний  режим в межах  мінімально допустимих норм.

3.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Заступник селищного голови                                              В.А. Кравченко