Коропський район, Чернігівська область

Виставка квітів «Гордість твоя, Україно»

Квіти  це прекрасний подарунок природи. Ще з давніх часів квіти в житті людей грали величезну роль. Вони завжди асоціювалися з  любо’ю, радістю, гарним настроєм і бадьорістю.

Наші предки дарували квіти не тільки у свята, а також і вбудні, бо вірили, що магія квітів здатна , навіть хвору людину підняти на ноги. Квіти наймиліший і прекрасний подарунок, адже вони не тільки роблять наше життя яскравішим, вони також сприяють очищенню і оздоровленню повітря навколо нас, наповнюючи його киснем, тонким і ніжним ароматом. Вчені довели, що ці  прекрасні створіння вміють поглинати негативну енергію, натомість віддаючи позитивно заряджені частинки. Лише згадайте посмішки і радість людей, яким ви дарували букети квітів. Всі дуже люблять квіти. Приємно, коли вони прикрашають  кімнату, від цього на душі стає світліше і радісніше.
   Складання букетів - це дуже цікаве заняття, що вимагає певної майстерності.
   Квіти, зібрані в букет, повинні не тільки доповнювати один одного, але й гармоніювати з оточенням.

Сьогодні, 19 травня, у Коропській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка яскраві барви заквітчали фойє школи  на виставці квітів «Гордість твоя, Україно».

Сплелися у квітучу картину українські квіти: бузок, конвалія, тюльпани, нарциси, піони. Конкуренцію для квітникової краси склали і квіти з підвіконня: орхідеї, фіалки, цикломени, гусманія, бегонія.

Всі класи школи взяли активну участь у виставці квіткових композицій, продемонстрували свою творчість, креативність та любов до прекрасного. Активними помічниками у виготовленні композицій стали і батьки школярів.

Для учнів нашої школи була можливість не тільки помилуватися красою квітів, а і зробити фотосесію напам’ять.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка