Коропський район, Чернігівська область

Національно-патріотичний флешмоб у дитячому садочку «Дзвіночок»

Ми з вами — нащадки сла­ветного українського минулого, творці нової істо­рії своєї держави. Тому зрозуміло, чому останнім часом ми все частіше звертаємося до витоків нашої української духовності, прагнемо стати учасника­ми відродження національної культури та історії.

Наш прапор  - це основний національ­ний  символ України, котрий  має давню й ціка­ву історію.

Синій і жовтий кольори є державними кольорами України. Поєднання цих кольорів в українській символіці має давнє  походження. Жов­тий - це колір безмежної хлібної ниви, золотої пшениці - символу миру й достатку, а також це колір сонця, без лагідних променів якого немож­ливе життя. Синій колір - це безхмарне синє небо, символ миру, це  чиста вода українських річок.  «Це наші кольори - це наша країна !»

Напередодні Дня прапора відділом сім’ї, дітей,  молоді та спорту  Коропської селищної ради на базі ДНЗ «Дзвіночок» з наймолодшими патріотами нашої України було проведено національно-патріотичний флешмоб. Приємною несподіванкою стало те, що малеча, не дивлячись на свій вік, вже добре розуміється  на кольорах   прапора нашої Батьківщини. Дітлахам було цікаво послухати історію створення прапора своєї держави України та дізнатися, що поєднання цих кольорів на українському прапорі символізує чисте, мирне, безхмарне небо над жов­тим колоссям хлібної ниви.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради