Онлайн-форум для старост: рівень актуальності обговорюваних питань підвищується

Дата: 15.03.2018 17:01

Кількість учасників онлайн-форуму для старост збільшується. На форумі зареєструвалися вже 197 старост з 23 областей (окрім Рівненської, в якій функціонує 19 обраних старост та 69 виконувачів обов’язків старости).

Підвищується й рівень актуальності питань, які виносяться старостами для обговорення.

«Рівень актуальності питань, які виносяться останнім часом для обговорення на форумі, є значно вищим, аніж на початку його функціонування. Поруч з цим, кількість самих питань, які мали би обговорюватися старостами, на мою думку, могла би бути більшою. Якщо є запитання чи необхідність в уточнені вже обговорюваного запитання, то робіть це, не чекайте, що хтось інший це зробить, а ви згодом прочитаєте відповіді і таким чином не продемонструєте свою необізнаність з якогось питання. Неможливо навчитися всього й відразу, оскільки пізнання є процесом постійного накопичення знань. Вислів «хто мало знає, той і багато запитує», мабуть, придумала людина, яка не дуже хотіла чогось навчитися. Переконаний, якщо керуватися принципом «хто багато запитує, тому багато відповідають», від цього зросте не тільки продуктивність самих дискусій, спрямованих на спільний пошук шляхів вирішення обговорюваних питань, але й рівень дослідницьких вмінь та творчого потенціалу кожного учасника таких дискусій», - відмітив модератор форуму, експерт-консультант проекту DESPRO з питань діяльності старост та співробітництва територіальних громад Олександр Врублевський.

Нагадуємо, що у розділі «АНАЛІТИКА» можна ознайомитися з роз’ясненнями та порадами на основі аналізу питань, розміщених на форумі для обговорення, та їх експертних узагальнень.

Як відомо, в об’єднаних територіальних громадах загалом обрано 640 старост, ще 1819 осіб виконують обов’язки старост.

Хто ще не зареєструвався на форумі, це можна зробити ТУТ.

Онлайн-форум для старост, виконуючих обов’язки старост та представників виконкомів об’єднаних територіальних громад, розроблений за ініціативи Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Прес-центр урядової ініціативи
«Децентралізація