Вітаємо зі святом!

Дата: 16.03.2018 16:57

Фото без описуШановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Щиро вітаю Вас з професійним святом.

Саме Ви створюєте гарний настрій у людей. Від Вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт.

Сподіваюся, що Ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя населення, подальшого благоустрою Коропської об'єднаної територіальної громади та підвищенням якості побутових послуг.

Прийміть напередодні цього святкового дня слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю і найщиріші побажання доброго здоров’я та чудового весняного настрою.

Бажаю щастя, добробуту, віри у власні сили Вам та Вашим родинам, міцного здоров’я і, звичайно, подяки та поваги від людей.

З повагою селищний голова Віктор Журавель