Коропський район, Чернігівська область

Ведуться ремонтні роботи по облаштуванню центру надання адміністративних послуг

Коропська селищна рада здійснила черговий крок щодо відкриття центру надання адміністративних послуг.

Ще в березні на шостій сесії сьомого скликання депутати прийняли рішення щодо створення відділу –  центру надання адміністративних послуг.

Центри надання адміністративних послуг почали створюватися у 2013 році на виконання Закону України «Про адміністративні послуги». Це державні установи з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». Створюються з метою комфортності в наданні послуг фізичним та юридичним особам.

На початку осені  розпочато  ремонт та реконструкцію приміщення (колишній РАЦ) по вулиці Кибальчича: переобладнання  зали та кабінетів безпосередньо під приміщення ЦНАП.

Керівництво громади обговорили питання проведення запланованого ремонту та уточнили усі робочі  моменти виконання напрацьованої проектно-кошторисної документації.

Ремонтні роботи виконуються за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ у розмірі 1441,4 тис. грн.

Відкриття центру надання адміністративних послуг дасть можливість спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради