Коропський район, Чернігівська область

Вшанували пам’ять воїна-інтернаціоналіста

Минулого тижня в Атюшівській  школі завершилася патріотично - спортивна акція «Тенісний турнір пам’яті Михайла Кравченка». Михайло навчався в  школі з 1967 по 1975 роки. Був щирим, працьовитим і товариським. Проходив строкову службу в ДРА, де і загинув 22 червня 1981 року під час виконання свого військового обов’язку.

Спортивне свято – данина світлій пам’яті про мужнього воїна, який пішов з життя за 2 дні до закінчення служби, розміновуючи територію з молодими бійцями.

Ровесники воїна – інтернаціоналіста, справжні поціновувачі тенісної ракетки: Микола Кисіль, Олексій Паянок, Микола Донець та Анатолій Кравченко відгукнулись на запрошення вчителя фізичної культури Миколи Зарецького  і завітали у школу.

Гості побували на тематичній екскурсії «Наші земляки – афганці» у шкільному музеї бойової слави, відвідали «історичний кінозал», де переглянули документальні фільми про Афганістан та інші локальні конфлікти, поділилися спогадами про Михайла Кравченка під час зустрічі з учнями старшої школи.

А далі – змагання між досвідченими та юними. Переміг досвід і багатолітня практика Миколи Донця, який незважаючи на пенсійний вік є частим гостем занять тенісного гуртка і не перестає всіх вражати хорошою спортивною формою та непередбачуваними віражами ракетки.

Колектив школи щиро вірить, що наші починання підтримає широка громадськість села та земляки за його межами і започаткований турнір пам’яті Михайла Кравченка розширить свої діапазони.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради