Коропський район, Чернігівська область

Команда «Знавці» Коропської ОТГ у відбірковій грі інтелектуального марафону

«Ігри розуму» учать багатьом необхідним у житті речам: вдумливості, рішучості, відповідальності, загартовують характер та є в один і той же час школою мужності і необхідної обережності.

Безумовно найулюбленішою інтелектуальною грою дорослих і дітей Чернігівщини є Чемпіонат з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!».

28 жовтня на базі Національної суспільної телерадіокомпанії України «Чернігівська регіональна дирекція» відбулась відбіркова гра інтелектуального марафону.

У «битві розумів» зійшлися команди: «Бригантина» Талалаївського району, «Квінтесенція» Ніжинського обласного педагогічного ліцею, «Знавці» Коропської ОТГ, «YES» Новгород-Сіверського району. Гра була надзвичайно  захоплюючою, яскравою та непередбачуваною. Учасники намагались докласти усіх можливих зусиль, аби вибороти перемогу у суперника, вражаючи своєю миттєвою реакцією і блискавичними відповідями.

Наша команда виступила достойно і посіла 3 місце.

Члени команд отримали подарунки.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради