На засіданні виконавчого комітету схвалили проект селищного бюджету на наступний рік

Дата: 18.12.2017 16:50

Фото без описуСьогодні, 18 грудня, під керівництвом  Віктора Журавля відбулося засідання виконавчого комітету, основним питанням якого було схвалення проекту селищного бюджету на 2018 рік.

Після затвердження порядку денного члени виконавчого комітету приступили до розгляду питань.

Начальник фінансового управління Наталія Басанець проінформувала присутніх стосовно проекту селищного бюджету на 2018 рік та прогноз селищного бюджету на 2019-2020 роки. Наталія Сергіївна детально озвучила фінансову ситуацію щодо кожної  галузі та громади в цілому.

Начальник відділу організаційної роботи Наталія Ющик ознайомила членів виконавчого комітету з орієнтовним планом роботи селищної ради на наступний рік та планом роботи виконкому на  перший квартал 2018 року.

Без заперечень члени виконавчого комітету погодили на затвердження селищною радою ряд різногалузевих Програм.

Щодо оренди майна комунальної власності Коропської селищної ради заслухали інформацію від Тетяни Свердлової – начальника відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування.

Заступник селищного голови Олег Мельоха доповідав стосовно питань погодження калькуляцій для КП «Благоустрій Сервіс».

Завершилося засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради розглядом заяв громадян.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради