Коропський район, Чернігівська область

Атюшівські школярі подорожували пам’ятними місцями древнього Чернігова

Уже традицією стало в Атюшівській школі під час канікул подорожувати пам’ятними місцями нашого краю. Цього   разу учні  9-11 класів побували у древньому місті Чернігові.

Чернігів - одне з найстародавніших  міст в Україні, яке не загинуло і не загубилося у лихолітті століть, розташувалося на високому березі Десни. Справжній центр Європи! Сучасні проспекти, старовина храмів і монастирів. Це прекрасне місто по праву вважається духовним центром України. Спасо-Преображенський собор, П’ятницька, Іллінська церкви, красуня Десна зачаровують своєю  величчю. Чернігів, древня поліська сторона… У шелесті лісового верховіття, в плині чистих річкових хвиль. Місто щедрої природи, неповторної краси поліської землі.  Чудовою і пізнавальною залишилася прогулянка на Валу, вразила дітей своєю загадковістю Болдина гора. Море насолоди і веселого настрою отримали учні, відвідавши Hollywood. Незабутніми залишилися враження від екскурсії в наших вихованців.

За інформацією відділу освіти Коропської селищної ради