Коропський район, Чернігівська область

Коропська школа зустрічає гостей

Школа Коропська світла, для людей відкрита. Гостей дорогих вітає щиро, зустрічає з піснею, любов’ю і миром. 16 листопада завітали в Коропську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка поважні гості – студенти інституту ІІІ віку, тобто люди, які знаходяться на заслуженому відпочинку та не втрачають активність, зацікавленість  до суспільного життя.

Вони із зацікавленістю відвідали альма-матір.

Школярі  «хлібом-сіллю»  зустріли слухачів інституту та запросили на екскурсію по навчальному закладу.  Вони відвідали затишні класні кімнати, шкільні музеї, світлицю, патріотичну кімнату, переглянули презентацію школи, а на завершення  – насолоджувалися тематичним святковим концертом, присвячений українській пісні.

Діти з щирим серцем подарували свої таланти глядачам, а ті в свою чергу не жаліли аплодисментів виконавцям.

Слово подяки звучало з вуст організатора дозвілля Лідії Школи, студентки інституту ІІІ віку Людмили Кожедуб, та «велике спасибі за відпочинок» від поважних гостей.

За інформацією Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка