Коропський район, Чернігівська область

Літературна година задушевного спілкування

У  березня є дні весняного рівнодення, коли практично у всьому світі день дорівнює ночі і це вважається символом рівності всіх жителів планети – відзначаються два  надзвичайно зворушливі, романтичні ліричні і душевні свята.

20 березня- Міжнародний День Щастя. 21 березня-Весвітній день поезії.

Коропська районна бібліотека для дорослих   організувала надзвичайно цікавий і змістовний  захід літературну годину задушевного спілкування «Скринька поезії, музики, щастя й добра»

Чому саме так називався захід? Тому,що з уявної скриньки присутні почерпнули поезії, пісні про щастя, розповіді запрошених-в чому вони вбачають сенс щастя,та могли покласти в скриньку свої роздуми,переконання бачення щастя в цьому світі.

В читальному залі бібліотеки була організована книжкова виставка «Сім кольорів щастя», на якій демонструвалась література психологічного та художнього характеру.

Перед аудиторією тримали слово  Л.Ткаченко художній кервник БК, яка щастя бачить в музиці та пісні,В.Михайленко,для якої щастя це письменницька діяльність,О.Тептюх, для якої щастя-служіння людям, Нестеренко О.М  , для кого щастя в материнстві.

Ведуча свята С.Матвієнко продекламувала присутнім поезії про щастя В.Симоненка, Л.Костенко, Л.Українки, Е.Ассадова, М.Цветаєвої та прочитала власний вірш «Я- щаслива жінка. Я – щаслива!!!»

В приємній атмосфері,що панувала в бібліотеці за чашкою ароматного чаю цей захід справді відповідав своїй назві-літератуна година задушевного спілкування.

За інформацією Коропської центральної бібліотеки