Коропський район, Чернігівська область

Вшанування пам’яті героїв Крут

28 січня, до 100-річчя героїчного бою під Крутами на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут», відбулися заходи зі вшанування світлої пам’яті патріотів України. У заході з вшанування Героїв Крут взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, Міністр культури України Євген Нищук, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Делегацію з Коропщини очолили заступник Коропського селищного голови Олег Мельоха та в.о. голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб.

Вранці на станцію Крути Борзнянського району Чернігівської області спеціальним «Потягом єднання» з Києва прибули вихованці 24 ліцеїв з підвищеною військово-фізичною підготовкою з усієї України, щоб вшанувати пам’ять полеглих студентів.

По завершенню урочистих заходів делегація відвідала музейні експозиції, в яких розповідаються про події сторічної давнини. Окремо було представлено речі 23 загиблих військових внаслідок російської збройної агресії проти України.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради