«Де козак – там і слава»

Дата: 13.10.2017 16:21

Фото без описуДо Дня Українського козацтва в районній дитячій бібліотеці були проведені заходи для старших, а також і для молодших школярів.

Зокрема, учні 8 Б із класним керівником Савченко Л.М. взяли участь у грі – подорожі «Де козак – там і слава». Курені «Чайка» та «Козачата» змагалися між собою за звання кращого у різноманітних конкурсах: перетягуванні канату, на швидше вдягання шароварів . Все це супроводжувалося веселими українськими піснями і танцями. Із незначною перевагою перемогли «Козачата».

На уроці патріотизму «І оживає дух козацький» учні 4В класу із класним керівником Л.А.Ткаченко спершу ознайомилися із історією козаччини, а потім брали участь у конкурсах та розвагах. Хлопцям змагатися допомагали і дівчата: малювали козака, згадували прислів’я, та навіть виявили бажання прийняти участь у перетягуванні канату. А хлопцям довелося продемонструвати своє вміння  в пов’язуванні стрічок дівчаткам. Був обраний і отаман куреня.

На закінчення всі учасники смакували справжньою козацькою стравою – бутербродами із салом та отримали невеличкі призи.

А.Костирко, завідуюча дитячою бібліотекою