Коропський район, Чернігівська область

«Щедрий вечір, добрий вечір…»

13 січня з побажаннями  щастя, здоров’я та добра завітали члени учнівського самоврядування Оболонської школи на чолі з педагогом-організатором Раїсою  Дячук до домівок учнів, працівників школи та ветеранів освіти.

Своєю невеличкою, але дружньою та веселою компанією додали людям святкового настрою та веселощів учасники дійства: Дід Мороз із Снігуронькою, циганки, ще й «коза-дереза», яка від утоми помирала, але коли  кмітливий «лікар» швидко вилікувала її, то вона й  гопака станцювала. А своєю мелодійною піснею «Щедрик» дівчата всіх зачарували, нікого не лишивши байдужим.

Увесь колектив Оболонської школи висловлює щиру подяку учнівському самоврядуванню та педагогу-організатору за таке гарне привітання.

За інформацією Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів