Коропський район, Чернігівська область

Святий Миколай завітав до Оболонської школи

Ось і до нашої шкільної оселі завітав добрий чарівник Миколай зі своїми помічниками-янголами. Усі учні з нетерпінням чекали гостей. Підготували для них подарунки: віршики, пісні. Але не обійшлось і без неприємних сюрпризів, які влаштували Лінь, Ябеда та Чорт. Хто-хто, а ми знаємо, як вони вміють капостити. Та в нашій школі навчаються діти розумні і чемні, виховані і доброзичливі, тому трійці в нас не місце.

Прийшла до нашої школи Маша, не пройшло і години, а ведмідь Михайло Потапович її ледве зміг  упізнати:  такою вихованою та чемною стала дівчинка.

Святий Миколай прийшов не з порожніми  руками, а приніс повну торбу  подарунків:   банани, цукерки, мандарини. А допомогли зібрати гостинці в торбину Миколаю наші спонсори:  Сергій Жукотський та Віктор Пилипенко, за що ми їм щиро дякуємо.

Згадав Святий Миколай і про стареньких і немічних ветеранів Другої Світової війни, не обділив  їх своєю увагою.  Разом з членами  військово-патріотичного гуртка завітав він і до їхніх осель в Будищі та Вишеньках. Разом з дітьми привітав  людей похилого ріку зі святом і залишив з побажаннями та святковою вітальною листівкою свою «солодку рукавичку».

Ось який у нас Святий Миколай!

За інформацією Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.