Жителі Вільного, які мріють про дитячий майданчик, попрацювали толокою

Дата: 17.08.2018 16:43

Нещодавно батьки тутешньої малечі і просто небайдужі жителі старостинського округу впорядкували місце, де невдовзі має бути обладнана сучасна дитяча зона.

Аби впорядкувати непривітний пустир − місце майбутнього розміщення зони дитячих розваг, староста ініціювала «суботник». Приємно, що відгукнулося чимало людей. На поміч прийшов спонсор – керівник СТОВ «Агрольон» Володимир Михалишин, який надав особистого трактора і пальне.

Усі разом розчистили територію, було вивезено аж 6 причепів сміття. Дорослим посильно допомагали і дітлахи.

Після прибирання територію розрівняли і засипали піском. Працювала техніка комунального підприємства селищної ради «Благоустрій» Коропської селищної ради.

Майданчик для юних жителів Вільного, як повідомила староста старостинського округу Лариса Москальова, встановлять наприкінці літа-на початку осені за сприяння  депутата.

Результат спільної праці не може не радувати. Особливо радіє юне покоління, і вже у передчутті чудового подарунка. Адже майданчика тут досі бракувало. Вільне хоч село і невелике, але тільки дошкільнят у старостинському окрузі налічується 18.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради