Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання із великим святом усього нашого народу – Днем Конституції України

Дата: 27.06.2018 17:06

Фото без опису22 роки тому Верховна Рада ухвалила основний документ нашої країни, який закріпив правові основи Української держави, суверенітет і територіальну цілісність, а також забезпечив права людини і громадянина, визначив зміст державної діяльності.

Тому 28 червня є однією з найзначущіших державних  дат. Цей         день став своєрідним рубежем між минулим нашої країни і її майбутнім.

Саме Конституція дозволяє нам впевнено рухатися на шляху розвитку правової системи і зміцнення громадянського суспільства. Сьогодні повага до Конституції, знання її положень, уміння користуватися своїми правами входить у повсякденне життя кожної сім’ї.

Шановні жителі Коропського краю! Всі ми хочемо жити у багатій, квітучій країні, де кожен би міг реалізувати свої можливості і сповна користуватися власними правами, закріпленими в Конституції. Давайте вірити в те, що нам вдасться здолати всі негаразди і розбудувати сильну заможну країну. Сподіваймося й на те, що спільним зусиллями стане на впевнений шлях розвитку і благополуччя наша мала батьківщина – наш рідний дім, найдорожчий куточок Сіверського краю, наша славна Коропщина.

Оптимізму вам, дорогі друзі, наснаги, впевненості у щасливому завтра! Хай із вами завжди буде міцне здоров’я, гарний настрій і необхідна підтримка, зокрема і держави. Зі святом!

Віктор Журавель, Коропський селищний голова