Драйвове свято Дня молоді

Дата: 25.06.2018 09:19

Сьогодні до пізньої ночі тривало на центральній площі Коропа веселе гуляння.

Уже за традицією чимало жителів райцентру і гостей селища, незалежно від віку, зібралися відзначити День молоді до відкритої сцени на площі. Розпочинаючи свято, начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська привітала всіх гостей, а також передала поздоровлення від керівництва району та громади. Далі гарний настрій і чудові враження дарували місцеві улюбленці публіки.

Вокальний ансамбль районного будинку культури

Гурт «Норд-Леді»

Ірина Коротич і Валерій Фока

Віктор Полив'ян

Юлія Петренко

Вадим Халецький

Опівночі за справу взявся гість із Чернігова – ді-джей Urban, який, до речі, і торік «запалював» місцеву публіку. І цьогоріч молодь досхочу розважилася під його мікси сучасних танцювальних композицій.

Свято тривало аж чотири з половиною години. Навіть після опівночі, попри робочий понеділок, що вже настав, люди із площі не поспішали додому. А особливо ті щасливці, що нині насолоджується довгоочікуваними канікулами і відпустками. Такі багатолюдні танцювальні заходи проводяться в нас нечасто, тож молодь залюбки присвятила свій час веселому і драйвовому відпочинку.

Як це було – далі на фото:

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради