Відділ економіки вивчає перспективу створення молочного кооперативу

Дата: 04.06.2018 15:30

Як і кожного понеділка, сьогодні в селищній раді підбили підсумки роботи минулого тижня і накреслили подальші плани. Нараду із керівниками відділів та комунальних підприємств за участі заступника Василя Кравченка провів селищний голова Віктор Журавель.

Серед іншого увага була зосереджена можливості створення на теренах ОТГ молочного кооперативу.

Як інформувала на заході в.о. начальника відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова, уже вивчені установчі документи. Наразі робиться аналіз,  у яких саме селах люди здають молока найбільше, аби визначити, де створювати кооператив буде найдоцільніше. Також найближчим часом вивчать досвід створення і успішної роботи такого кооперативу на Глухівщині.

− Наше завдання – допомогти ініціативній людині, яка захоче цим зайнятися, створити такий кооператив і сприяти їй, − зазначила вона.

Актуальні робочі моменти висвітлив кожен із керівників відділу.

Зокрема, як інформував очільник відділу освіти Олег Курбанов, нині працюють пришкільні табори. Найближчим часом школи почнуть підготовку до наступного навчального року: фарба уже видана і невдовзі розпочнуться ремонти.

Завдання для КП «Благоустрій» − оперативно упорядкувати танцювальний майданчик у парку ім. М. Кибальчича. Адже, як інформувала на нараді начальник відділу культури і туризму Людмила Самойловська, у середу відбудеться відкриття «Співочого парку». Відтоді щотижня там по черзі виступатимуть творчі колективи будинків культури.

Обговорили також і формат святкування Дня молоді. 24 червня у Коропі  планують організувати вечірній розважальний захід за участі провідних місцевих аматорів сцени, а для проведення дискотеки запросити професійного діджея.

У ході наради обговорили й інші робочі моменти. А керівникам відділів та комунальних підприємств були озвучені доручення.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради