Мелодія дзвоника в літо покликала

Дата: 25.05.2018 15:30

Фото без описуСьогодні в школах Коропщини урочисто завершився навчальний рік. Останній дзвоник пролунав для 1286 учнів шкіл об’єднаної територіальної громади. А 89 одинадцятикласників він сьогодні покликав на останній шкільний урок.

Яскраво, душевно та зворушливо було на святі Останнього дзвоника в опорній Коропській школі. Зранку її подвір’я майоріло квітами, бантиками та усмішками дітей, які раділи початку канікул.

Багато теплих слів та щирих побажань прозвучали у виступах директора школи Івана Головешка та селищного голови Віктора Журавля.

Із рук директора найздібніші учні – переможці олімпіад та конкурсів – отримали нагороди.

Ну а 37 одинадцятикласників Коропської ЗОШ сьогодні попрощалися зі своїм шкільним життям.

На урочисту лінійку до своєї великої шкільної родини за традицію вони вийшли під «коридором удачі», утвореним із вишитих рушників у руках батьків.

Зворушлива пісня у виконанні одинадцятикласників і красивий шкільний вальс, благословення батьків, запашний коровай і «чарівний горщик» на щасливе майбутнє, квіти вчителям і теплі слова вдячності, побажання удачі від першокласників, звуки останнього дзвоника… Щемливі миті прощання зі школою обов’язково залишаться у пам’яті одинадцятикласників, які вже зовсім скоро крокуватимуть дорослим майбуттям. Побажаймо ж, аби було воно світлим, добрим та успішним.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради